Menu Zamknij

Zaproszenie Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla

Wójtowie, Burmistrzowie,
Prezydenci i Starostowie
w Województwie Podkarpackim

 

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w 22 edycji Konkursu Podkarpacka Nagroda Samorządowa. Inicjatywa ta od przeszło dwóch dekad propaguje idee skutecznego zarządzania samorządami oraz docenia zaangażowanie i szczególną troskę podkarpackich samorządowców o rozwój naszych Małych Ojczyzn.

W dzisiejszej, pełnej wyzwań rzeczywistości gospodarczo-społecznej, w trudnym otoczeniu pandemii,  trzeba wykazać się sprawnym, gospodarnym zarządzaniem, dobrą organizacją pracy oraz umiejętnością tworzenia przyjaznego klimatu dla biznesu.
Jako Marszałek Województwa Podkarpackiego jestem dumny z takich postaw, które są źródłem inspiracji i motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy na rzecz naszego regionu.

Konkurs Podkarpacka Samorządowa ukazuje znaczenie realizowanych inicjatyw jednostek samorządów terytorialnych dla dobra lokalnej społeczności i jest znakomitą okazją do prezentacji rezultatów Państwa pracy.

Zachęcając do uczestnictwa w Konkursie, pragnę podkreślić, że realizując rzetelnie misję służby dla swoich miast, gmin i powiatów stanowicie Państwo doskonały wzór do naśladowania. Cieszę się, że wspólnymi siłami możemy budować nasze wyjątkowe Podkarpacie.

Gratuluję dotychczasowych sukcesów oraz życzę wytrwałości w dążeniu do celu
i pomyślności zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Z wyrazami szacunku
Przewodniczący Zarządu PSST
Marszałek Województwa Podkarpackiego

Władysław Ortyl